ما به دنبال ارائه محصولاتی هستیم که زیبایی و هنر را با فناوری به هم پیوند می دهند

Our about

نمونه ای از محصولات بالنا سرامیک

CAVINO WHITE

GLASSORA LIGHT 6114

FRAGORE  6 Face

استفاده از سرامیک های براق با طرح کلکته میتواند گزینه مناسبی برای فضاهایی با سبک طراحی مدرن و خلاقانه باشد. به عنوان مثال این نوع سرامیک می تواند در فضاهایی با طراحی صنعتی، فضاهایی با سبک معاصر و یا فضاهایی با دکوراسیون آپارتمان شهری مناسب باشد. همچنین سرامیک براق طرح کلکته به دلیل درخشندگی و درخشندگی می تواند به ویژه در فضاهای کوچکی که به نور کم دسترسی دارند مفید باشد.

GIOTTO GRAY 7216

[iran-agency-map]

طرح کاوینو یکی از پرکاربردترین و معروف ترین طرح های سرامیکی است. این سرامیک به دلیل داشتن طرح های طبیعی و جذاب برای ساختمان ها و فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین طرح کاوینو را می توان به راحتی با طرح های دیگر ترکیب کرد.

 

سرامیک با لعاب صیقلی روشن که مناسب فضاهای مسکونی، تجاری و اداری است سرامیک با لعاب صیقلی روشن نور بیشتری را در فضا منعکس می کند که حس خنکی و طراوت را به فضا می بخشد. طرح فراگور در 6 وجه طراحی و تولید شده است. این سرامیک را می توان در طرح های مدرن کلاسیک و نئوکلاسیک ساخت.

 

parand

balenaceramica

بالنا شرکت ایتالیایی و ایرانی  می باشد که با اهداف رسیدن به حدید ترین تکنولوژی های ساخت و در نظر گرفتن نیاز مشتریان عزیز سعی بر ارائه خدمات بهینه و قابل قبول تر به نسبت برند های موجود در بازارداشته است. محصولات شرکت ما از مصالح با کیفیت بالا و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در طراحی به دنبال آن هستیم که همواره ترکیبی از زیبایی خلاقیت و عملکرد داشته باشیم.

سوالات متداول

تولیدات شرکت بالنا همگی در ایران انجام شده و این برند تحت لیسانس و همکاری پارتنر های ایتالیایی خود است.

Yes, these files are fully layered.

Click on the mask and click “B” for brush tool.

You will need Photoshop preferably version CS6 and newer.