یورو کاسمو
گروهه یورو کیوب
یورو اسمارت
گروهه اسانس
بائواج
گروهه کونچتو
گروهه بائولوپ
یورو استایل

ویژگی‌ها

نوع شیرآلات

طراحی مدرن و زیبا، استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای بهینه‌سازی مصرف آب و انرژی، دارای گرید انرژی A و B، قابلیت نصب آسان

شیرآلات حمام

طراحی مدرن و زیبا، استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای کاهش مصرف آب، دارای گرید انرژی A و B، قابلیت تنظیم دمای آب، قابلیت نصب آسان

شیرآلات دوش

طراحی مدرن و زیبا، استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای بهینه‌سازی مصرف آب، دارای گرید انرژی A و B، قابلیت نصب آسان

شیرآلات وان

طراحی مدرن و زیبا، استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای کاهش مصرف آب، دارای گرید انرژی A و B، قابلیت نصب آسان

شیرآلات سینک

شیرآلات گروهه

شیرالات بهداشتی گروهه دارای بهترین کیفیت ساخت و از آخرین تکنولوژی روز آلمان برخوردار است. مجموعه شیرآلات گروهه، انتخاب گسترده ای از سبک ها در طراحی را به وجود آورده است تا انتخاب مشتری را آسان نماید. شیرالات بهداشتی گروهه در 2 نوع روکار و توکار می باشد که در طراحی و دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام نقش بسزایی را ایفا می کند.

Service 1

امکانات شیرآلات بهداشتی گروهه GROHE

شیرهای اهرمی گروهه دارای فناوری GROHE SilkMove هستند. در این فناوری زاویه عملکرد دسته شیرآلات راحت و بسیار گسترده ای را برای کنترل دمای مناسب در هنگام استفاده از آن فراهم می کند.

در تست استقامت مکانیکی که توسط استاندار معتبر TUV SUD GROHE  انجام شده و به لطف فناوری منحصر به فرد GROHE SilkMove، شیرهای اهرمی گروهه برنده این تست شده و موفق به دریافت این استاندارد گردیده است.

شیرآلات و اتصالات گروهه طوری طراحی و ساخته شده که استفاده از آن مادام العمر بوده و در نتیجه نیاز به تعویض آن را کاهش می دهد. کیفیتی که یک عمر با شما همراه خواهد بود.

در طول تولید یک محصول جدید، کلیه مواد و اجزای جدید تحت آزمایشات مواد و عملکرد قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که از استانداردهای کیفیت بالا برخوردار خواهند بود.

یکی از مزایای استفاده از شیرآلات گروهه این است که به دلیل کاهش پیچیدگی و تعداد قطعات مورد نیاز جهت نصب شیرآلات گروهه و وجود سیستم  GROHE QuickFix، حدود 40% زمان نصب را کاهش می دهد.

درباره گروهه GROHE

شیرآلات گروھه کمپانی بزرگی در زمینه تولید شیرآلات بھداشتی می باشد. این شرکت در آلمان و در شھر دوسلدورف می باشد. در حال حاضر شیرآلات گروھه بیش از 6000 کارمند در سرتاسر دنیا دارد و محصولات آن به بیش از 130 کشور جھان صادر می شود.
تاریخچه شیرآلات گروھه بر می گردد به سال 1817 میلادی که شرکتھایی در آن زمان به تولید شیرآلات بھداشتی مشغول به کار بودن، شرکتھایی ھمچون کارل نستلر – DAL – ایشلبرگ فعالیت داشتند. در سال 1936 میلادی فردریش گروھه تمامی این شرکتھا را خریداری کرده و بعدا در سال 1948 میلادی به فردریش گروھه آرماتورنفابریک نامگذاری می کند.
ابتدا این شرکت در تولید فناوری ترموستات فعالیت می کرد و بعدا در سال 1968 میلادی شیرآلات اھرمی را عرضه می کند. و از آن زمان تا به امروز طراحی و فناوری و نوآوریھایی در این شرکت به وجود آمده و توانسته سھم زیادی در بازار جھانی پیدا کند و به عنوان یکی از بھترین برندھا در زمینه تولید شیرآلات بھداشتی دست پیدا کند.

تکنولوژی توربواستار Grohe TurboStar شیرآلات گروهه

دراین تکنولوژی درجه حرارت دلخواه شما در شیرآلات گروهه در کسری از ثانیه فراهم کرده و آن دما را در مدت زمان دوش گرفتن ثابت نگه می دارد. ترموستات های جدید شیرآلات گروهه به کارتریج های طراحی شده براساس مهندسی دقیق مجهز می باشند.

در شیرآلات گروهه با وجود این تکنولوژی حساسیت المنت حرارتی داخلی را افزایش داده و به تغییرات ناگهانی فشار آب سریع واکنش میدهد و آب درون لوله را سریع با درجه حرارت دلخواه شما متناسب می کند.


تکنولوژی دریم اسپری Grohe DreamSpray شیرآلات گروهه

در این تکنولوژی که درتمامی علم دوش های گروهه می باشند باعث که حالتهای مختلف ریزش آب از سردوش های گروهه فراهم آورد این ترکیب کیفیت، تکنولوژی و خلاقیت باعث توزیع بهینه آب و درنتیجه یک استحمام بی نظیر می شود.

گروهه به عنوان یک متخصص تکنولوژی آب وظیفه خود می داند تا دوش هایی با ویژگی های متمایز طراحی نماید و بااین فناوری درعلم دوش های گروهه ، راحتی و کارایی مادام العمر را به ارمغان آورند.

کیفیت در شیرآلات گروهه

باید توجه شود که شیرهای آب بخش مهمی از زندگی روزانه ما بوده و دوام راحتی آنها در طی سالها امری حیاتی است. شیرهای آب جزو کالاهایی هستند که روزانه بطور مرتب از آنها استفاده می شود. مهم است که استفاده از آنها راحت بوده و بتوان حرارت و میزان جریان آب را به راحتی تنظیم نموده و نیز بتوان از آنها سالها همانند اولین روز بکارگیری، استفاده نمود.

شیرآلات گروهه با ارائه تکنولوژی مدرن و بی رقیب، موفق به اخذ تاییدیه های متعدد انجام تست، اعتماد شما را جلب کرده و می توانند به تصمیم گیری راحت شما برای خرید شیرآلات گروهه کمک نماید.

با شیرهای اهرمی گروهه به راحتی قدر هستید دما و حجم آب موردنظرتان را تنظیم نمایید. برخی از شیرهای آب با گذشت زمان لق شده و دقت تنظیم آنها افت می کند و منجر به ازبین رفتن اعتماد و کاهش کیفیت می شوند. نتایج آزمایشات نشان می دهد که اهرم های شیرآلات گروهه پس از 210000 بار باز و بسته شدن طی یک دوره زمانی 20 ساله، قرص و محکم باقی خواهند ماند. 

ضد چکه

به دلایل زیست محیطی، اقتصادی و روان شناسانه اهمیت دارد که شیرهای آب چکه نکنند. شیرهای آبی که چکه می کنند محصولات ارزان قیمت معیوب هستند که درنهایت نیازمند تعویض خواهند بود. شیرآلات گروهه آلمان براین مشکل فائق آمده و در زمینه چکه نکردن آب بسیار عالی عمل می کنند.

 دقت

گرم بودن آب در زمستان و سرد بودن آب در تابستان موردی است که هر کسی نسبت به آن حساس است. درجه دقت شیرآلات در ارایه آب با دمای موردنظر در آزمایش میزان دقت تنظیم دمای آب نمایان می شود.

در این راستا شیرآلات گروهه با پشت سر گذاردن موفقیت آمیز این آزمایش، بالاترین میزان دقت در تنظیم دما را نشان می دهند که نه تنها تنظیم راحت دما بلکه صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را نیز به ارمغان می آورند.

شرکت پارند فربر آرا با نشان تجاری نوکن پرسلانوزا (nk) یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت فربر محسوب می شود که فعالیت خود را در زمینه توزیع محصولات بهداشتی ساختمانی لوکس اعم از کاشی سرامیک، شیرآلات بهداشتی، فلاشتانک توکار، چینی آلات بهداشتی و سینک آشپزخانه مشغول به فعالیت است.
این شرکت با بکارگیری از نیروی های انسانی مجرب و خلاق که بزرگترین سرمایه اصلی این مجموعه هستند و با بررسی دقیق بازار داخلی و نیازهای بازار هدف، مجموعه ای بی نظیر از برندهای تراز اول اروپا همچون شیرآلات گروهه آلمان، شیرآلات پایینی ایتالیا، سینک فرانکه سوییس، سینک بلانکو آلمان و برندهای معتبر داخلی همچون کاشی سرامیک هرمس، فلاشتانک توکار گاتریا، کاسه روشویی سرامیکی nk و سینک nk را گردآوری نموده است.
این مجموعه مفتخر است با داشتن دانش و تجربه کافی و خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان عزیز باشد.