شیرآلات گروهه

درباره گروهه GROHE

شیرآلات گروھه کمپانی بزرگی در زمینه تولید شیرآلات بھداشتی می باشد. این شرکت در آلمان و در شھر دوسلدورف می باشد. در حال حاضر شیرآلات گروھه بیش از 6000 کارمند در سرتاسر دنیا دارد و محصولات آن به بیش از 130 کشور جھان صادر می شود.
تاریخچه شیرآلات گروھه بر می گردد به سال 1817 میلادی که شرکتھایی در آن زمان به تولید شیرآلات بھداشتی مشغول به کار بودن، شرکتھایی ھمچون کارل نستلر – DAL – ایشلبرگ فعالیت داشتند. در سال 1936 میلادی فردریش گروھه تمامی این شرکتھا را خریداری کرده و بعدا در سال 1948 میلادی به فردریش گروھه آرماتورنفابریک نامگذاری می کند.
ابتدا این شرکت در تولید فناوری ترموستات فعالیت می کرد و بعدا در سال 1968 میلادی شیرآلات اھرمی را عرضه می کند. و از آن زمان تا به امروز طراحی و فناوری و نوآوریھایی در این شرکت به وجود آمده و توانسته سھم زیادی در بازار جھانی پیدا کند و به عنوان یکی از بھترین برندھا در زمینه تولید شیرآلات بھداشتی دست پیدا کند.

تکنولوژی گروهه GROHE

تکنولوژی سیلک موی Grohe silkMove در شیرآلات گروهه

در شیرآلات، نیروی واقعی مورد نیاز برای باز و بسته کردن و نیز تنظیم دمای آب، در سالهای اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده است. آزمایشات انجام شده بر روی 9 محصول نشان می دهد که شیرآلات گروهه به کمترین نیروی بکاراندازی نیاز دارند. همچنین آزمایشات اثبات کرده اند که در شیرآلات گروهه نرمی حرکت شیرهای آب در طی 20 سال استفاده مداوم حفظ خواهد شد.

در شیرآلات گروهه پس از لمس دستگیره برای بار اول متوجه برتری این محصول خواهید شد. پس از حرکت دادن اهرم شیر، نرمی و روانی بی نظیری را حس خواهید کرد. زاویه بسیار عریض چرخش اهرم شیرآلات گروهه به شما امکان می دهد تا میزان جریان و حرارت آب موردنظر را با دقت بالایی کنترل نمایید.

حرکتهای نرم و روان اهرم در شیرآلات گروهه، مقادیر دقیق و معینی را انتقال خواهد داد. راز منحصربه فرد بودن این فناوری که موفق به دریافت نشان TUV SUD نیز شده است. این تکنولوژی در کارتریج های شیرآلات گروهه تعبیه شده است.

 

تکنولوژی استارلایت Grohe StarLight در شیرآلات گروهه

در شیرآلات گروهه سطح صاف و بی عیب ونقص چشمان شما را خیره خواهد کرد. این جلا و درخشش مادام العمر به لطف خاصیت ضد لک و مقاومت بالا در برابر خش سطوح با این تکنولوژی در شیرآلات گروهه حاصل شده است.

درواقع، درخشندگی و دوام شیرآلات گروهه بی نظیر است و این حاصل بیش از 70 سال نوآوری و پیشرفت مداوم در پرداخت و صیقل دادن سطوح شیرآلات گروهه و فرآیند بی مانند پرداخت سطوح کرومی Grohe StarLight میباشد را تضمین می کند.

تکنولوژی توربواستار Grohe TurboStar شیرآلات گروهه

دراین تکنولوژی درجه حرارت دلخواه شما در شیرآلات گروهه در کسری از ثانیه فراهم کرده و آن دما را در مدت زمان دوش گرفتن ثابت نگه می دارد. ترموستات های جدید شیرآلات گروهه به کارتریج های طراحی شده براساس مهندسی دقیق مجهز می باشند.

در شیرآلات گروهه با وجود این تکنولوژی حساسیت المنت حرارتی داخلی را افزایش داده و به تغییرات ناگهانی فشار آب سریع واکنش میدهد و آب درون لوله را سریع با درجه حرارت دلخواه شما متناسب می کند.

 

تکنولوژی دریم اسپری Grohe DreamSpray شیرآلات گروهه

در این تکنولوژی که درتمامی علم دوش های گروهه می باشند باعث که حالتهای مختلف ریزش آب از سردوش های گروهه فراهم آورد این ترکیب کیفیت، تکنولوژی و خلاقیت باعث توزیع بهینه آب و درنتیجه یک استحمام بی نظیر می شود.

گروهه به عنوان یک متخصص تکنولوژی آب وظیفه خود می داند تا دوش هایی با ویژگی های متمایز طراحی نماید و بااین فناوری درعلم دوش های گروهه ، راحتی و کارایی مادام العمر را به ارمغان آورند.

کیفیت در شیرآلات گروهه

باید توجه شود که شیرهای آب بخش مهمی از زندگی روزانه ما بوده و دوام راحتی آنها در طی سالها امری حیاتی است. شیرهای آب جزو کالاهایی هستند که روزانه بطور مرتب از آنها استفاده می شود. مهم است که استفاده از آنها راحت بوده و بتوان حرارت و میزان جریان آب را به راحتی تنظیم نموده و نیز بتوان از آنها سالها همانند اولین روز بکارگیری، استفاده نمود.

شیرآلات گروهه با ارائه تکنولوژی مدرن و بی رقیب، موفق به اخذ تاییدیه های متعدد انجام تست، اعتماد شما را جلب کرده و می توانند به تصمیم گیری راحت شما برای خرید شیرآلات کمک نماید.

با شیرهای اهرمی گروهه به راحتی قدر هستید دما و حجم آب موردنظرتان را تنظیم نمایید. برخی از شیرهای آب با گذشت زمان لق شده و دقت تنظیم آنها افت می کند و منجر به ازبین رفتن اعتماد و کاهش کیفیت می شوند. نتایج آزمایشات نشان می دهد که اهرم های شیرآلات گروهه پس از 210000 بار باز و بسته شدن طی یک دوره زمانی 20 ساله، قرص و محکم باقی خواهند ماند.

ضد چکه

به دلایل زیست محیطی، اقتصادی و روان شناسانه اهمیت دارد که شیرهای آب چکه نکنند. شیرهای آبی که چکه می کنند محصولات ارزان قیمت معیوب هستند که درنهایت نیازمند تعویض خواهند بود. شیرآلات گروهه آلمان براین مشکل فائق آمده و در زمینه چکه نکردن آب بسیار عالی عمل می کنند.

 

دقت

گرم بودن آب در زمستان و سرد بودن آب در تابستان موردی است که هر کسی نسبت به آن حساس است. درجه دقت شیرآلات در ارایه آب با دمای موردنظر در آزمایش میزان دقت تنظیم دمای آب نمایان می شود.

در این راستا شیرآلات گروهه با پشت سر گذاردن موفقیت آمیز این آزمایش، بالاترین میزان دقت در تنظیم دما را نشان می دهند که نه تنها تنظیم راحت دما بلکه صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را نیز به ارمغان می آورند.