شیرآلات گروهه

شیرالات بهداشتی گروهه GROHE

شیرالات بهداشتی گروهه دارای بهترین کیفیت ساخت و از آخرین تکنولوژی روز آلمان برخوردار است.

مجموعه شیرالات بهداشتی گروهه، انتخاب گسترده ای از سبک ها در طراحی را به وجود آورده است تا انتخاب مشتری را آسان نماید.

شیرالات بهداشتی گروهه در 2 نوع روکار و توکار می باشد که در طراحی و دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام نقش بسزایی را ایفا می کند.

امکانات شیرآلات بهداشتی گروهه GROHE

شیرهای اهرمی گروهه دارای فناوری GROHE SilkMove هستند. در این فناوری زاویه عملکرد دسته شیرآلات راحت و بسیار گسترده ای را برای کنترل دمای مناسب در هنگام استفاده از آن فراهم می کند.

در تست استقامت مکانیکی که توسط استاندار معتبر TUV SUD GROHE  انجام شده و به لطف فناوری منحصر به فرد GROHE SilkMove، شیرهای اهرمی گروهه برنده این تست شده و موفق به دریافت این استاندارد گردیده است.

شیرآلات و اتصالات گروهه طوری طراحی و ساخته شده که استفاده از آن مادام العمر بوده و در نتیجه نیاز به تعویض آن را کاهش می دهد. کیفیتی که یک عمر با شما همراه خواهد بود.

در طول تولید یک محصول جدید، کلیه مواد و اجزای جدید تحت آزمایشات مواد و عملکرد قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که از استانداردهای کیفیت بالا برخوردار خواهند بود.

یکی از مزایای استفاده از شیرآلات بهداشتی گروهه این است که به دلیل کاهش پیچیدگی و تعداد قطعات مورد نیاز جهت نصب شیرآلات گروهه و وجود سیستم  GROHE QuickFix، حدود 40% زمان نصب را کاهش می دهد.

بائولوپ BauLoop

بائواج BauEdge

یورواسمارت EuroSmart

یورو کاسمو EuroCasmo

یورواستایل کاسمو EuroStyle Casmo

کونچتو Concetto

اسانس Essence

یورو کیوب EuroCube

وریس Veris

الور برلیانت Allure Brilliant

مغزی توکار Daivertor